Wymiana książkowa

Cześć, ze mnie jest taki książkocholik, który nigdy nie czyta tej samej powieści dwa razy. Oczywiście od tej reguły są wyjątki.
Do tej pory przeczytane utwory, których nie chciałam magazynować w domu zanosiłam w prezencie miejskiej bibliotece, ale wydaje mi się, że na Waszych blogach znalazłam jeszcze lepszy pomysł na to, co z nimi robić.
Zakładam, że każdy z nas ma w domu książki, które leżą i zbierają kurz. Dajmy im drugie życie. Jeśli Wy już do nich nie zaglądacie niech zrobi to ktoś inny. Proponuję Wam książkową wymianę.
Zasady są bardzo proste: ja wypisuję tutaj listę książek, które chcę wymienić, a jeśli ktoś z Was jest zainteresowany daną pozycją pisze mi w komentarzu jaki tytuł może mi zaproponować w zamian. Uczciwie będę Was informować o stanie moich książek.


Lista książek na zamianę:

1. "Wyznania chińskiej kurtyzany"- Miao Sing <link LC>
To raczej "stara" książka. Otrzymałam ją jeszcze od cioci, która czytała ją wielokrotnie. Ma pożółkłe kartki okładkę w nienajlepszym stanie.

2. "Hobbit, czyli tam i z powrotem"- John Ronald Reuel Tolkien <link LC>
Książka była przeczytana raz, więc jej stan jest bardzo dobry. Można  w niej jednak znaleźć ślady ołówka, bo była to szkolna lektura mojej siostry.

3. "Firstlife. Pierwsze życie"- Gena Showalter <recenzja>
Książka raz przeczytana. Stan bardzo dobry. 


Lista wymienionych już książek:

1. "Trzy metry nad niebem"- Federico Moccia-----> "Naga"- Megan Hart
2. "Pod kontrolą"- Charlotte Stein-----> "Ukryte skarby"- Nora Roberts 

Czekam na Wasze propozycje! ;)